Gabinet

Gabinet Weterynaryjny Bliźniaczek

Gabinet Weterynaryjny Bliźniaczek

Gabinet Weterynaryjny Bliźniaczek

Gabinet Weterynaryjny Bliźniaczek

Witamy serdecznie na stronie Gabinetu Weterynaryjnego Bliźniaczek prowadzonego przez lekarza weterynarii Elizę Stąchor. Gabinet zlokalizowany jest w Boguchwale przy ulicy Partyzantów 14. Jest wyposażony w nowoczesny sprzęt i urządzenia pozwalające na diagnozowanie stanu zdrowia zwierząt i ich leczenie. Będzie on systematycznie doposażany, co pozwoli na stopniowe poszerzenie oferty dla klientów. Przed budynkiem znajduje się przestronny parking do dyspozycji naszych klientów. Zapraszamy Państwa wraz ze swoimi pupilami do odwiedzenia naszego gabinetu. Tutaj zadbamy o zdrowie i dobre samopoczucie Waszego ulubieńca. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu. Służymy radą i pomocą w każdej sytuacji. Do każdego zwierzęcia podchodzimy indywidualnie i poświęcamy mu odpowiednią ilość czasu, troski i uwagi. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.

Jeżeli Twój pies lub kot bardzo źle znosi podróż samochodem i wizytę w gabinecie lub jeśli nie macie Państwo możliwości transportu pupila do nas, proponujemy alternatywę – wizytę lekarza weterynarii w Waszym domu. Państwa pupil spotka się z lekarzem w znanych sobie warunkach, w towarzystwie bliskich osób, dzięki czemu nie będzie musiał przeżywać stresu związanego z podróżą i wizytą w gabinecie.

Mamy nadzieję, że Państwa zwierzaki a przy tym i Państwo będziecie zadowoleni z wizyt w Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek.