O nas

lek. wet. Karolina Stąchor lek. wet. Eliza Stąchor

lek. wet. Karolina Stąchor
lek. wet. Eliza Stąchor

Od dzieciństwa chciałam zostać lekarzem weterynarii i konsekwentnie dążyłam do zamierzonego celu. Ukończyłam technikum weterynaryjne w Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzcianie z tytułem Technika Weterynarii, a następnie Medycynę Weterynaryjną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie z tytułem Lekarza Weterynarii.  Po ukończeniu studiów  odbyłam staż w Poliklinice Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie na katedrach: chirurgii i ortopedii, położnictwa i rozrodu, chorób wewnętrznych zwierząt, na stanowisku lekarz weterynarii. Podczas odbywanego stażu  współpracowałam z lekarzami specjalistami z zakresu diagnostyki klinicznej, chorób wewnętrznych, chirurgii i ortopedii, położnictwa. Po ukończeniu stażu pracowałam jako lekarz wolontariusz w Poliklinice Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie zawodowe dla osób prowadzących sztuczne unasiennianie zwierząt domowych i nabyłam uprawnienia do wykonywania sztucznego unasienniania bydła, koni i trzody chlewnej. Ukończenie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie pozwoliło mi w pełni realizować swoją pasję. Od września 2012 roku  prowadzę  Gabinet  Weterynaryjny Bliźniaczek w Boguchwale.

Pracując jako lekarz weterynarii mogę odwdzięczyć się zwierzętom za ich miłość i zaufanie jakim mnie darzą. Jest to praca, która chociaż czasem wyczerpująca i wymagająca nieustannej gotowości do działania, niesie ze sobą dużą satysfakcję i spełnienie.

Jeżdżę konno, interesuję się hodowlą koni czystej krwi arabskiej. Dzięki obyciu z końmi dobrze radzę sobie z dużymi zwierzętami.