lipiec 2023

Ocalone życie Simby

12 letniemu Simbie uratowaliśmy życie. Pies poważnie zachorował na 2 choroby odkleszczowe: babeszjozę i anaplazmozę.
Simba otarł się o śmierć. Udało się go uratować tylko dzięki szybkiej diagnostyce w gabinecie i błyskawicznemu rozpoczęciu leczenia.
Od wdzięcznej opiekunki tego wiecznie uśmiechniętego labradora otrzymaliśmy 20 wiejskich jaj.
Pamiętajcie Państwo o systematycznym zabezpieczaniu Swoich pupili przeciwko kleszczom skutecznymi preparatami, które chronią przed transmisją chorób odkleszczowych.

Pierwsza wizyta w gabinecie

Takie słodycze to my lubimy.
7 tygodniowy, czekoladowy Bueno przybył ze swoją przemiłą właścicielką do Gabinetu Weterynaryjnego Bliźniaczek w Boguchwale na swoje pierwsze szczepienie.
Badanie kliniczne szczeniaka nie wykazało żadnych przeciwwskazań zdrowotnych dlatego mogliśmy wykonać szczepienie malucha.
Piesek został również odrobaczony.
Bueno wygląda jak czekoladowy smakołyk.
Czyż nie jest słodki?

Uwaga zaginęła !

30 czerwca 2023 roku z prywatnej posesji przy ulicy Mickiewicza w Tarnobrzegu w godzinach przedpołudniowych zaginęła suczka rasy golden retriever.
Jest kremowa i ma 3 miesiące. Aktualnie suczka może być wszędzie.
Jeśli ktoś widział tego szczeniaka lub posiada jakiekolwiek informacje gdzie może on przebywać proszę o kontakt pod numerem telefonu.
📞Tel: 608055160
Dla znalazcy naszej suczki czeka wysoka nagroda.

Kamień nazębny

Nora to prawie 11-letnia seniorka.
Jej opiekunowie narzekali na nieprzyjemny zapach z pyszczka suczki.
Miała też ona problemy z rozgryzaniem suchej karmy więc połykała ją w całości zamiast gryźć.
Po badaniu klinicznym w naszym gabinecie okazało się, że suczka ma stan zapalny dziąseł i olbrzymią ilość odłożonego kamienia nazębnego.
Nora w Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek w Boguchwale przeszła zabieg sanacji jamy ustnej w znieczuleniu ogólnym i obecnie cieszy się śnieżnobiałym uśmiechem oraz świeżym oddechem.