maj 2017

Kotki do adopcji.

Kotki są fantastyczne, dokazują i mają już miesiąc. Cały czas rosną i wypatrują swoich nowych właścicieli. Osoby zainteresowane przygarnięciem któregoś z maluchów lub ich ślicznej mamy prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 535270394.

Rozkoszne kociaki i ich młoda mama szukają wspaniałych domków.

Już za około 2-3 tygodnie kotki będą nadawały się do adopcji. Kociaki będą wtedy miały około 6-7 tygodni. Maluszki są wspaniałe. Uskuteczniają harce i zabawy. Osoby zainteresowane przygarnięciem któregoś z kotków proszone są o kontakt z obecnym właścicielem: tel. 535270394

Do adopcji jest także mama kotków. To prześliczna kicia o wspaniałym charakterze. Mocno garnie się do ludzi i uwielbia pieszczoty. Kotka widoczna jest na zdjęciu poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

Malutkie kotki i ich mama szukają domu.

Szukamy domu dla pięknych, małych kociaków. Kotki aktualnie mają 10 dni. Będą gotowe do adopcji za około 1,5 miesiąca. Zainteresowanych przygarnięciem kociaków prosimy o kontakt z Panią Kasią pod numerem :  tel 535270394.

Poszukujemy również wspaniałego domu dla kotki. Kotka jest młoda, bardzo przytulaśna, uwielbia kontakt z człowiekiem. To mama tych ślicznych kociąt. Zainteresowanych adopcją kotki prosimy o kontakt pod numerem : tel 535270394.