marzec 2016

Z przyjemnością informujemy – przedłużamy promocyjne ceny zabiegów !

W Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek ” Akcja Sterylizacji Marzec 2016 „ cieszyła się tak dużym zainteresowaniem wśród klientów gabinetu, że postanowiliśmy ją przedłużyć. Przez kolejne 2 tygodnie ( do 16.04.2016 roku ) ceny wykonywanych zabiegów sterylizacji suk i kotek oraz kastracji psów i kocurów będą nadal wyjątkowo atrakcyjne.

Ceny zabiegów :

  • Kastracja kocura – 80 zł
  • Sterylizacja kotki – 130 zł
  • Kastracja psa do 40 kg masy ciała – 150 zł
  • Kastracja psa > 40 kg masy ciała – 200 zł

( ilość zabiegów w promocyjnych cenach – bez ograniczeń ! )

  • Sterylizacja suki do 40 kg masy ciała – 250 zł
  • Sterylizacja suki > 40 kg masy ciała – 300 zł

( ilość zabiegów w promocyjnych cenach – ograniczona ! )

Podana cena obejmuje zabieg sterylizacji/ kastracji w znieczuleniu ogólnym, opiekę pooperacyjną, antybiotykoterapię po zabiegu i zdjęcie szwów ( przy zabiegach bezproblemowych ).

Uwaga !!!

Obowiązkowa jest wizyta w gabinecie weterynaryjnym w celu kontroli stanu zdrowia zwierzęcia przed planowanym zabiegiem operacyjnym. 

Zapisy na zabiegi pod numerem telefonu : 17 7790117

Akacja sterylizacji marzec 2016 – promocyjne ceny zabiegów.

kot w trawie

…

W Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek do końca marca 2016 roku trwa „akcja sterylizacji”. W tym miesiącu ceny wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie są wyjątkowo atrakcyjne. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Posiadamy już niewielką ilość wolnych terminów ! Serdecznie zapraszamy 🙂

Zapisy na zabiegi w promocyjnych cenach pod numerem telefonu 17 7790117

Czipowanie i paszporty dla zwierząt w Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek

…

W naszym gabinecie mogą Państwo zaczipować swoje zwierzę.

Czipowanie polega na wprowadzeniu pod skórę zwierzęcia mikroczipu za pomocą specjalnego aplikatora. Zabiegu tego dokonuje lekarz weterynarii w gabinecie weterynaryjnym.

Zabieg ten jest :

– jednorazowy – raz na całe życie zwierzęcia

– szybki

– bezbolesny ( jak ukłucie igłą )

– bezpieczny ( czip nie zagraża zdrowiu zwierzęcia )

Od momentu umieszczenia mikrotranspondera pod skórą zwierzęcia, możliwy jest odczyt specjalnego i niepowtarzalnego numeru mikroczipa. Samo zaczipowanie zwierzęcia jednak nie wystarczy. Konieczne jest wprowadzenie numeru czipa do bazy. Czipując zwierzę w naszym gabinecie, lekarz weterynarii bezpłatnie wpisuje unikalny kod mikroczipa do bazy Safe-Animal. Dzięki temu nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z rejestracją swojego zwierzęcia w bazie. Dopiero po wykonaniu tych czynności Państwa pupil może zostać zidentyfikowany. W przypadku zmiany danych ( np adresu zamieszkania ), prosimy o kontakt z naszym gabinetem w celu aktualnizacji danych.

Co zrobić gdy zaczipowali Państwo zwierzę a ono zginęło?

Przy pomocy specjalnego czytnika sprawdzamy każde bezpańskie zwierzę, które trafi do naszego gabinetu. Jeśli zwierzę zostało wcześniej zaczipowane to bez problemu jesteśmy w stanie odczytać unikalny kod czipa, wyszukać go w bazie danych oraz skontaktować się z właścicielem zwierzęcia.

Wybieracie się Państwo ze swoim pupilem poza granice Polski? Lekarz w Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek wystawi zwierzakowi paszport.

Paszport jest dokumentem niezbędnym do przewozu zwierząt domowych na terenie Unii Europejskiej.

Warunki podstawowe podróżowania z psami, kotami i fretkami do wszystkich państw członkowskich Unii Europejskiej:

1/ Identyfikacja zwierzęcia przy użyciu mikroczipu ( spełniającego określone w rozporządzeniu normy ISO ) lub tatuażu. Od 03.07.2011 uznawane są tylko czipy. Wcześniej mógł być to również czytelny tatuaż w uchu albo pachwinie.

2/ Szczepienie przeciwko wściekliźnie wykonane przez lekarza weterynarii.

3/ Paszport zawierający powyższe dane.

Więcej informacji na temat zagranicznego wyjazdu ze swoim pupilem mogą Państwo uzyskać podczas wizyty w naszym gabinecie. Prosimy o wcześniejszą telefoniczną rejestrację wizyty pod numerem telefonu 17 7790117.