Zaginięcia zwierząt

Zguba się odnalazła.

Niezmiernie miło nam poinformować, że kot po ponad 3 tygodniowej nieobecności odnalazł się. W tej chwili przebywa już w swoim domu. 

W dniu 1.01.2019 roku zaginał duży, rudy kot przy ul. Kotuli w Rzeszowie. Kot posiada mikroczip. Proszę o pomoc w jego odnalezieniu. Jeśli ktoś widział kota lub posiada jakiekolwiek informację na temat gdzie może przebywać proszony jest o kontakt pod numerem telefonu : 661 600 646.

Zaginęła suczka teriera szkockiego – Nana.

Szanowni Państwo.
Poszukujemy terierki szkockiej, która zaginęła – została najprawdopodobniej skradziona i sprzedana w lutym 2018 roku. Suka jest zaczipowana. Jej czip zarejestrowany jest w bazie Safe Animal. Numer mikroczipu to: 616093900450249. Jeśli kto kowiek wie gdzie przebywa suczka lub ma jakiekolwiek informacje na jej temat, bardzo prosimy o kontakt z właścicielką.
Anna Mogilnicka
tel. 794 073 526

Znaleziono psiaka w Boguchwale. Czy ktoś go szuka?

Piesek został znaleziony wczoraj (20.01.2017) około godziny 8 rano, niedaleko urzędu gminy w Boguchwale. Błąkał się po chodniku, parokrotnie wbiegł na szosę. Biegł za mną około 200 metrów, po czym, w trosce o jego bezpieczeństwo (parę razy wpadłby pod koła samochodów) zabrałem go do domu. Jest do odebrania pod adresem, ul. Tkaczowa 25 Boguchwała, tel. 8714-113 lub 785968937. Mały dobrze wychowany kundelek, maści czarnej, z białymi „wstawkami” na szyi. Miał czerwona obrożę z zerwanym/przegryzionym/odciętym cienkim sznurkiem.

Hura !! Oto kolejny dowód na to, że czipowanie zwierząt jest potrzebne !

reksioreksio i gerfildKilka dni temu zaginęła suczka Kora, stała pacjentka naszego gabinetu.

Gdyby nie fakt że jakiś czas temu została oznakowana elektronicznie w Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek pewnie nie udało by się jej odnaleźć.

Na szczęście suczka trafiła w ręce odpowiedzialnych ludzi, którzy w odpowiedni sposób zaopiekowali się nią. Już kolejnego dnia udali się ze znajdą do lekarza weterynarii. Na szczęście na wizycie w gabinecie weterynaryjnym okazało się że zwierzę posiada mikroczip. Odczytano więc czytnikiem unikalny numer mikroczipa znajdujący się pod skórą zwierzęcia i tym samym ustalono kim są właściciele suczki. Kora wróciła szczęśliwie do swojego domu.

Zachęcamy i zapraszamy wszystkich właścicieli psów, kotów i fretek do oznakowania elektronicznego swoich zwierząt w Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek.