Zaginięcia zwierząt

Zaginął kot Kapsel w Boguchwale.

W miejscowości Boguchwała zaginął kilkunastomiesięczny kocurek Kapsel.😟😖😪
Kot jest wykastrowany. Kocurek jest półdługowłosy. Reaguje na swoje imię.
Bardzo prosimy o pomoc w jego odnalezieniu!😚🐱😟😖😫😪😭
Jeśli ktokolwiek go widział lub posiada jakiekolwiek informacje na jego temat proszony jest o kontakt z właścicielką pod nr tel: 782297729.

Uwaga ! Zaginęła ruda kotka !

W Boguchwale przy ulicy Lubomirskiego 83 zaginęła roczna kotka o imieniu Rudzia.
Kicia ma rudą sierść z białymi paskami, bursztynowe oczka i brązową obrożę przeciw kleszczom.
Od 6.12.2019r. właściciele kotki nie mogą jej znaleźć.
Kotka niestety nie jest zaczipowana.
Rudzia nie boi się ludzi, bardzo lubi być głaskana.
Jeżeli ktokolwiek widział kotkę lub ma jakiekolwiek informacje gdzie kicia obecnie może przebywać prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 885 367 885.

Znaleziono kocurka.

Biało-rudy, domowy kot od około tygodnia czasu błąka się po ulicy Staszica i okolicznych podwórkach w Rzeszowie. Wcześniej nie był w tej okolicy widziany i nikt go nie szuka. Kocur jest wykastrowany, widać że domowy, garnie się do ludzi. Ma około 4 lat, jest zadbany, kuleje na lewą kończynę miedniczną, nie jest zaczipowany. Pcha się na kolana i widać że przebywał w domu. Kot nie jest przyzwyczajony do nocowania na zewnątrz w takich temperaturach jakie obecnie mamy. Jeśli ktoś rozpoznaje tego kota i go szuka to proszę o kontakt pod numerem telefonu: 510664550

Zguba się odnalazła.

Niezmiernie miło nam poinformować, że kot po ponad 3 tygodniowej nieobecności odnalazł się. W tej chwili przebywa już w swoim domu. 

W dniu 1.01.2019 roku zaginał duży, rudy kot przy ul. Kotuli w Rzeszowie. Kot posiada mikroczip. Proszę o pomoc w jego odnalezieniu. Jeśli ktoś widział kota lub posiada jakiekolwiek informację na temat gdzie może przebywać proszony jest o kontakt pod numerem telefonu : 661 600 646.

Zaginęła suczka teriera szkockiego – Nana.

Szanowni Państwo.
Poszukujemy terierki szkockiej, która zaginęła – została najprawdopodobniej skradziona i sprzedana w lutym 2018 roku. Suka jest zaczipowana. Jej czip zarejestrowany jest w bazie Safe Animal. Numer mikroczipu to: 616093900450249. Jeśli kto kowiek wie gdzie przebywa suczka lub ma jakiekolwiek informacje na jej temat, bardzo prosimy o kontakt z właścicielką.
Anna Mogilnicka
tel. 794 073 526

Znaleziono psiaka w Boguchwale. Czy ktoś go szuka?

Piesek został znaleziony wczoraj (20.01.2017) około godziny 8 rano, niedaleko urzędu gminy w Boguchwale. Błąkał się po chodniku, parokrotnie wbiegł na szosę. Biegł za mną około 200 metrów, po czym, w trosce o jego bezpieczeństwo (parę razy wpadłby pod koła samochodów) zabrałem go do domu. Jest do odebrania pod adresem, ul. Tkaczowa 25 Boguchwała, tel. 8714-113 lub 785968937. Mały dobrze wychowany kundelek, maści czarnej, z białymi „wstawkami” na szyi. Miał czerwona obrożę z zerwanym/przegryzionym/odciętym cienkim sznurkiem.

Hura !! Oto kolejny dowód na to, że czipowanie zwierząt jest potrzebne !

reksioreksio i gerfildKilka dni temu zaginęła suczka Kora, stała pacjentka naszego gabinetu.

Gdyby nie fakt że jakiś czas temu została oznakowana elektronicznie w Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek pewnie nie udało by się jej odnaleźć.

Na szczęście suczka trafiła w ręce odpowiedzialnych ludzi, którzy w odpowiedni sposób zaopiekowali się nią. Już kolejnego dnia udali się ze znajdą do lekarza weterynarii. Na szczęście na wizycie w gabinecie weterynaryjnym okazało się że zwierzę posiada mikroczip. Odczytano więc czytnikiem unikalny numer mikroczipa znajdujący się pod skórą zwierzęcia i tym samym ustalono kim są właściciele suczki. Kora wróciła szczęśliwie do swojego domu.

Zachęcamy i zapraszamy wszystkich właścicieli psów, kotów i fretek do oznakowania elektronicznego swoich zwierząt w Gabinecie Weterynaryjnym Bliźniaczek.