Zwierzęta do adopcji

Znaleziono kocurka.

Biało-rudy, domowy kot od około tygodnia czasu błąka się po ulicy Staszica i okolicznych podwórkach w Rzeszowie. Wcześniej nie był w tej okolicy widziany i nikt go nie szuka. Kocur jest wykastrowany, widać że domowy, garnie się do ludzi. Ma około 4 lat, jest zadbany, kuleje na lewą kończynę miedniczną, nie jest zaczipowany. Pcha się na kolana i widać że przebywał w domu. Kot nie jest przyzwyczajony do nocowania na zewnątrz w takich temperaturach jakie obecnie mamy. Jeśli ktoś rozpoznaje tego kota i go szuka to proszę o kontakt pod numerem telefonu: 510664550

7-tygodniowe kotki do adopcji.

Poszukujemy dobrego, odpowiedzialnego domu dla dwóch 7-tygodniowych kociąt. Czarno-biała jest kotka a biało-szary pręgowany kocurek. Maluchy są bardzo towarzyskie, garną się do ludzi i uwielbiają kontakt z człowiekiem. Same już jedzą i są nauczone czystości. Będą wspaniałymi towarzyszami.
Osoby zainteresowane adopcją kotka prosimy o kontakt z właścicielką maluchów pod numerem telefonu: 604582307.

Pilnie szukam domu dla kocurka Stefana.

Pilnie szukam domu dla kota Stefana. Kot ma 3 lata, szczepiony, odrobaczony, korzysta z kuwety. Muszę go oddać bo moja kocica go nienawidzi i cały czas się biją budząc dziecko. Jeżeli kot nie znajdzie nowego właściciela trafi niestety do schroniska. Mogę go dowieźć komuś do domu. Stefan lubi się przytulać do ludzi, jest wykastrowany, może przebywać zarówno w bloku jak i w domu jako kot wychodzący. Jest wychowany z dzieckiem.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 784593590.